Przewierty

Firma  TJ’S-OIL Polska wykonuje przewierty sterowane i horyzontalne maszyną JT922 Ditch Witch o średnicy 220 i 350 mm, długości do 60m. Jest to metoda układania instalacji podziemnych bez dokonywania wykopów. Wykonanie przewiertu sterowanego polega głównie na wykonaniu otworu pilotażowego, rozwierceniu go do odpowiedniej średnicy, a następnie wciągnięciu zaprojektowanej rury osłonowej.

Cała tajemnica sterowania polega na specjalnie skonstruowanej głowicy wiercącej, za pomocą której możemy precyzyjnie zdalnie sterować odwiertem. W głowicy wiercącej umieszczona jest sonda, dzięki której jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować i korygować trasę przewiertu. W razie wystąpienia na trasie urządzeń podziemnych czy przeszkód terenowych mamy możliwość ominięcia ich poprzez zmianę kierunku i głębokości wiercenia.

Dotychczas wykonaliśmy już przewierty w takich ulicach jak: Puławska, Grójecka, al. Krakowska, Towarowa, Okopowa, E. Plater, Świętokrzyska, Żwirki i Wigury, Rzymowskiego, Postępu, Konstruktorska, Marynarska, Pileckiego, Roentgena, Łopuszańska, Prosta, Grzybowska, Kasprowicza, Wybrzeże Gdańskie.

Są to ulice, w których jest wiele urządzeń umieszczonej infrastruktury podziemnej.

Doświadczenie i samodzielność naszej firmy w profesjonalnym wykonywaniu przewiertów pozwala nam na sprawne realizowanie prac dla RWE STOEN Operator SP. z o. o., firm i osób prywatnych